*EVCİL HAYVAN BAKICISI KİMDİR?*

 
Evcil hayvanlarımız  vazgeçemediğimiz canlılardır. Evlerimizi ve hayatlarımızı neşelenlendirirdikleri gibi güven duygusunun her türlüsünü yaşatırlar. Bazen kendimizle bile ilgilenmeye halimiz yokken onların ihtiyaçlarını gözetir bize verdikleri sonsuz sevginin tadını çıkartırız. Bakımları zordur, aşısı , traşı,üremesi, piresi , tüğü vs.....
     YİNE DE VAZGEÇEMEYİZ :)
     Pekçok insan hayvan sevmez,pekçogu alerjiktir ve pekçoğuda dikkat çekmek için rahatsız olur. Bu nedenle toplu taşım araçları, alışveriş merkezleri , sehirlerarası ulaşım araçlarında , otellerde hatta plajlarda onlarla birlikte olmak konusunda engelleniriz. Tatile giderken veya zorunlu seyahatler yapmak zorunda kalıyorsak ihtiyaçlarını karşılayarak evde yada bahçede yalnız bırakır ya da ücret karşılığı pansiyonlara emanet ederiz. Pansiyonların kimi bakım için yeterli ama maddi anlamda zorlayıcıdır kimi de uygun olsa da hijyen anlamında yetersiz olabiliyor. Şartlar ne kadar iyi de olsa vicdanlarımız kafes içinde terkedilme korkusu içindeki yeni durumlarına alışmaları konusunda bizi rahatsız edebilir.Bu duruma alternatif olarak ev ortamında  sakin sessiz huyu değişmeden günlük  ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için evlerde köpek bakım hizmeti verilemektedir.Avrupa ve Amerika'da sadece bakım için değil sadece gezdirmek için bile bu hizmet kiralanabilmektedir. 
  Elbetteki bu hizmeti vermenin olmazsa olmazları vardır. Hayvanların dilinden , ihtiyaçlarından anlamak ve pektabi o sonsuz sevginin nasıl birsey olduğunu bilmek gerekir. Ben bu sevgiyi ve şartlarımı ön plana koyarak ANKARA'DA  evimde bakım hizmeti vermekteyim.
Evcil hayvanınızın emanet alındığı dönemde sadece ona ilgi gösterilir ve başka bir evcil hayvan bakımı yapılmaz. Güvenlikleri ve sağlıkları ön plandadır.Sonsuz sevgi Garantidir. irtibat için 05395539438 nolu telefondan yada mcidam@gmail.com adresinden irtibata geçebilirsiniz.
         ÜCRET : Süreye ve bakım zorluğuna göre değişmektedir.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !